Sport

Ronaldo srušio Bayern u Munchenu

Bayern je sinoć na svom stadionu poražen od Reala s 2:1!

Bavarci su odigrali dva potpuno različita poluvremena. Nakon prvog su vodili golom Artura Vidala koji je promašio i 11-erac. I umjesto da vodi s dva gola razlike, Bayern je primio pogodak već na početku drugog dijela.

Cristiano Ronaldo je bio raspoložen pa je nakon gola izborio isključenje Martineza, a onda s drugim golom dokrajčio domaćina. Recimo i kako je Real mogao zabiti nekoliko pogodaka Bayernu koji se s igračem manje potpuno raspao.
U Madridu je Atletico pobijedio Leicester City golom Griezmanna iz kaznenog udarca.

Arturo Vidal je doveo Bavarce u vodstvo u 25. minuti nakon ubačaja iz kornera. Isti je igrač u sudačkoj nadoknadi mogao zabiti i drugi pogodak, ali promašio je kazneni udarac. Tačnije, prebacio je vrata. Kazna je stigla u 48. minuti kada je Cristiano Ronaldo zabio za 1-1, prenosi Gol.hr.