Home / Sport / Ronaldo uništio Atletico na Bernabeu

Ronaldo uništio Atletico na Bernabeu

Madridski derbi između Reala i Atletica u prvoj utakmici na Santiago Bernabeu pripao je domaćinima koji je završen sa rezultatom 3:0.

Cristiano Ronaldo je ponio titulu junaka večeri.
Prvi pogodak bio je u 10.minutu i dao nadu svima da će nastavak utakmice itekako biti zanimljiv.

U prvom poluvremenu nismo vidjeli previše od Atletica, ali daleko od toga da je momčad Diega SImeonea bila bez prilika. Imali su dvije preko Godina i Gameira, a ova francuskog napadača je bila ogromna. Sam je Gameiro izašao pred Navasa, ali kostarikanski vratar čita njegovu kretnju i zaustavlja loptu.

Drugi pogodok desio se u 73.minuti, a zadnji pogodok sjajni Portugalac je u 86. minuti stavio točku na ‘i’ svojim hat-trickom, te vjerojatno osigurao prednost Realu koja će ga odvesti do novog finala Lige prvaka.

error: Zabranjeno kopiranje !!